Radionica “Osnove digitalne fotografije”

Termini: 9. i 16. studenog 2019., od 14 do 18h

Cijena radionice: 300,00 kuna.

PRIJAVI SE OVDJE

Voditelji radionice su naši članovi Davor ŽerjavDavorin Mance.

Radionica “Osnove digitalne fotografije” namijenjena je početnicima u fotografiji. Održava se dvije subote zaredom, s početkom u 14 h.

Mjesto održavanja: Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM), u ulici Bana Josipa Jelačića 22b (bivša vojarna, srednja zgrada).

Ukratko o radionici:

– upoznajmo svoj fotoaparat (kako radi, funkcije, gumbići, postavke, izbornici, itd.)

– savladavanje osnovnih smjernica pri fotografiranju

– osnove fotografiranja portreta, pejzaža, arhitekture, akcije/pokreta, sportske, dokumentarne i turističke fotografije, noćni snimci, makrofotografija

– bljeskalica – savjeti za što bolju fotografiju

– savjete koju opremu koristiti, kada, kako i gdje…

… i sve to uz praktičan rad na terenu i zatvorenom prostoru ( u slučaju lošeg vremena).

Ako nemate svoj fotoaparat, nemojte brinuti! Fotoklub Čakovec osigurava 5 kompleta vrhunskih DSLR fotoaparata s po dva objektiva za praktični dio radionice.

Radionice su koncipirane tako da polaznike ne opterećujemo suhoparnim teoretskim predavanjima, nego iz «prve ruke» i praktično pričamo o fotografiji i fotografiranju, te sve isprobavamo u praksi na najjednostavniji mogući način. Fotografirat ćete po zadatku, te ćemo zajedno prokomentirati Vaše fotografije.

Predavači se u izlaganju koriste i knjigama u izdanju Fotokluba, koje polaznici mogu nabaviti kod predavača po posebno povoljnoj cijeni koju smo osigurali za naše polaznike.

Uvjeti za prijavu:

Ispunite ovu formu: Prijava

Broj polaznika je ograničen na najviše 15.

Za sve dodatne informacije obratite se na tajnik@fotoklub-cakovec.hr