Nagovor na odvažnost

Nova knjiga u pretprodaji!

Pretprodajna cijena: samo 100 kn!

Do 23. travnja 2018. iz tiska izlazi putopisna knjiga Siniše Goluba: NAGOVOR NA ODVAŽNOST – obiteljski road trip po američkim nacionalnim parkovima.

Kroz narativ obiteljskog putovanja po američkim nacionalnim parkovima, autor je tekstom i fotografijama opisao više od dvadeset američkih nacionalnih parkova koje je obišao u periodu od 2014. do 2017. godine.

Knjiga je opsega 224 stranica u boji, opremljena s osamdesetak autorskih fotografija te je formata 23×17 cm, u tvrdom uvezu.

Pozivamo Vas na pretplatu knjige, iz nekoliko razloga. Ponajprije, knjiga će u pretplati koštati svega 100 kuna, dok će po izlasku iz tiska cijena biti 150 kuna. Broj primjeraka kupljenih u pretplati olakšat će autoru i nakladniku da odrede točniju nakladu. Svaki pretplatnik dobit će na poklon jednu fotografiju iz knjige po vlastitom izboru, s potpisom autora (13 x 19 cm) i još jedan poklon iznenađenja.

Cijena: 150 kn
Format: 23 x 17 cm
ISBN: ISBN 978-953-56785-4-0
Broj stranica: 224, boja
Uvez: tvrdi
Godina izdanja: 2018.
Izdavač: Fotoklub Čakovec

Narudžba knjige u pretprodaji “Nagovor na odvažnost” i plaćanje.

U ovom trenutku je moguće platiti samo preko uplate na žiro račun Fotokluba Čakovec. Cijena knjige u pretprodaji je 100 kn. Poštarina je besplatna. Ne šaljemo pouzećem!

Na uplatnici pod model upišite 00, pod poziv na broj 0005, a pod opis plaćanja navedite “Nagovor” + Vaše prezime.

Ako naručujete komplet, na uplatnici pod model upišite 00, a pod poziv na broj:

2345 (KOMPLET 1 – Kod fotografske slike + LICA + Kreativna makrofotografija + Nagovor na odvažnost) = 450 kn

0234 (KOMPLET 2 – Kod fotografske slike + LICA + Kreativna makrofotografija) = 400 kn

0024 (KOMPLET 3 – Kod fotografske slike + Kreativna makrofotografija) = 300 kn

0034 (KOMPLET 4 – LICA + Kreativna makrofotografija) = 300 kn

0045 (KOMPLET 5 – Kreativna makrofotografija + Nagovor na odvažnost) = 250 kn

a kao svrhu navedite naziv knjiga koje kupujete.

IBAN Fotokluba Čakovec je HR8023400091116033647 pri Privrednoj banci Zagreb. Knjige se isporučuju jednom tjedno (šaljemo isključivo Hrvatskom poštom).

Vaše dodatne upite šaljite na info@fotoklub-cakovec.hr

Molimo Vas da ispunite narudžbenicu u nastavku:

_________________________________________

Pretplatna cijena vrijedi tijekom ožujka, a idealna uplata bila bi do 23.03.2018. Račun Vam dolazi e-mailom i/ili zajedno s naručenim knjigama.

Pravne osobe dobit će Ponudu i poziv na plaćanje, a po uplati i originalni račun.

Prva promocija knjige održat će se u ponedjeljak 23. travnja u Murskom Središću. Tamo će pretplatnike čekati posebno rezervirana mjesta u dvorani. Promocija neće biti klasična književna, već kroz autorovo putopisno predavanje u trajanju do 90 minuta. Svi koji su već nazočili Golubovim predavanjima, znaju o kakvom je užitku riječ.