LICA – fotomonografija

naslovnica_LICA_korice

U PRETPRODAJI možete kupiti “LICA”, prvijenac u biblioteci Fotomonografije Fotokluba Čakovec autora Davora Žerjava. Knjiga dokumentira veliki društveno otvoreni projekt LICA. Opremljena je s 86 odabranih portreta otisnutih na vrhunskom kunstdruck papiru i ima tvrdi uvez. Predgovor knjizi napisao je Max Juhasz.

Prolistajte knjigu:

Cijena: 150 kn
Format: 21 x 20 cm
ISBN: 978-953-56785-2-6
Broj stranica: 100, crno-bijelo
Uvez: tvrdi
Godina izdanja: 2016.
Izdavač: Fotoklub Čakovec

Narudžba knjige “LICA” i plaćanje.

U ovom trenutku je platiti moguće samo preko uplate na žiro račun Fotokluba Čakovec. Cijena jedne knjige je 150 kn. Poštarina je 15 kn. Ukupan iznos za uplatu je 165,00 kn. Ne šaljemo pouzećem!

Na uplatnici pod model upišite 00, pod poziv na broj 0003 (za “LICA”), tj. 0023 (za “Kôd” + “LICA”), a kao svrhu navedite naziv knjige koju kupujete, ili paket ako kupujete obje knjige.

IBAN Fotokluba Čakovec je HR8023400091116033647 pri Privrednoj banci Zagreb. Knjige se isporučuju (šalju Hrvatskom poštom) svakog petka u tjednu ukoliko je Vaša uplata sjela do četvrtka u 17 sati.

Vaše dodatne upite šaljite na info@fotoklub-cakovec.hr

Knjigu je moguće poslati i u inozemstvo no nažalost je tada cijena dostave 88,00 kn, a uplata se vrši u banci u Eurima. Detalje ćemo Vam javiti u e-pošti. Molimo Vas da ispunite narudžbenicu u nastavku:

Rekli su o knjizi…

Igor Čoko (Beograd, 15. 4. 2016.): „Stigla knjiga. Sjajno sve. Veliko hvala! Sve je fino skockano.  Dizajn i općenito utisak. Portrete je negdje najteže raditi. Ti si odlično uhvatio emociju, uspio izbjeći zamke monotonije koje nosi puno “identičnih” fotografija na jednom mjestu i vrlo se fino poigrao svijetlom. Bravo!”