Naručite knjige

Više o knjizi “Promišljati fotografski”

Više o knjizi “Kôd fotografske slike”

Više o knjizi “LICA”

Više o knjizi “Kreativna makrofotografija”

Narudžba knjiga:
U ovom trenutku je platiti moguće samo preko uplate na žiro račun Fotokluba Čakovec. Ne šaljemo pouzećem!Na uplatnici pod model upišite 00, pod poziv na broj 0002 ako naručujete “Kôd fotografske slike”, 0003 ako naručujete fotomonografiju “LICA” i 0004 ako naručujete “Kreativnu makrofotografiju”, a kao svrhu navedite naziv knjige koju kupujete.IBAN Fotokluba Čakovec je HR8023400091116033647 pri Privrednoj banci Zagreb. Knjige se isporučuju (šalju Hrvatskom poštom) svakog petka u tjednu ukoliko je Vaša uplata sjela do četvrtka u 17 sati.Vaše dodatne upite šaljite na info@fotoklub-cakovec.hr Knjigu je moguće poslati i u inozemstvo no nažalost je tada cijena dostave 88,00 kn, a uplata se vrši u banci u Eurima. Detalje ćemo Vam javiti u e-pošti. Molimo Vas da ispunite narudžbenicu u nastavku:

2 comments:

1. želim kupiti:
    Vilém Flusser: Filozofija fotografije
    ? naručiti kod vas?

2. Pozdrav!
    Ne, mi nismo izdavač te knjige. Kod nas trenutno možete jedino kupiti knjige “Kod fotografske slike” i “LICA”.
    LP
    Davor Žerjav