Radionica vjenčane fotografije Vedrana Tolića

mjesto: TICM 1, multimedijalna dvorana

vrijeme: 8. listopada 2020. (četvrtak) od 19 do 22 sata

cijena: 180,00 kn

Fotoklub Čakovec u partnerstvu s Tehnološko-inovacijskim centrom Međimurje organizira trosatnu radionicu na temu vjenčane fotografije. Osim za članove Fotokluba Čakovec, događaj je otvoren i za javnost, te na njemu mogu sudjelovati svi zainteresirani uz uvjet da su punoljetni.

Radionicu vodi mladi i izrazito perspektivni fotograf-poduzetnik iz Zagreba. Vedran Tolić profesionalni je fotograf i nedavno je izdao knjigu „U vrtlogu vjenčanja – isplivajte kao bolji fotograf“, naslov koji se bavi tehničkim, umjetničkim i poslovnim aspektima vjenčane fotografije. Ovdje možete pogledati njegov fotografski rad.

Cijena radionice je 180,00 kn – kotizacija se uplaćuje na samoj radionici, a zauzvrat svaki polaznik dobiva knjigu „U vrtlogu vjenčanja“ i trosatno druženje s vrlo zanimljivim i elokventnim edukatorom. Svi oni koji su tu knjigu već kupili u pretprodaji ili putem web-shopa imaju besplatan ulaz na radionicu i savjetujemo da sa sobom ponesu svoj primjerak da bi dobili autorovu posvetu.

Molimo zainteresirane da sa sobom obavezno ponesu medicinske maske jer će se radionica održati uz propisane mjere prevencije od širenja bolesti COVID-19 kojih se kao organizatori moramo pridržavati. Veselimo se Vašem dolasku.