Izložba Petra Sabola u Splitu i promocija knjige Sabol/Žerjav “Kreativna makrofotografija”

U Galeriji Fotokluba Split otvorena je izložba autorskih fotografija Petra Sabola pod nazivom “Kreativna makrofotografija” koja prati sadržaj istoimene knjige. Izložba se može razgledati do 1. rujna 2018. u Splitu na adresi Marmontova 5 svakim radnim danom od 10 do 12 sati i od 18:30 do 21:30 te subotom od 10 do 12 sati.

O izložbi su govorili predsjednica FK Split Maja Prgomet, autor predgovora Davor Žerjav i sam autor izložbe. Tom izložbom i sudjelovanjem u manifestaciji PHOTOTALK gdje je splitskoj publici predstavljena knjiga, nastavljena je Sabolova izložbena turneja nakon gostovanja u trajanju od godine dana u slatkovodnom akvariju Aquatika u Karlovcu.

(foto: Igor Jakšić)