PROMOCIJA KNJIGE: Nagovor na odvažnost by Siniša Golub

Fotoklub Čakovec najavljuje prvu promociju pete knjige iz vlastite naklade. Ovog puta riječ je o prvoj knjizi iz nove Putopisne biblioteke Fotokluba Čakovec pod naslovom Nagovor na odvažnost. Autor knjige je Siniša Golub.

Nemojte se dati previše nagovarati nego dođite na predstavljanje knjige koje će proteći u znaku Noći knjige i putopisnog predavanja po američkim prostranstvima. Događaj organiziraju Gradska knjižnica i Čitaonica Mursko Središće i Fotoklub Čakovec u suradnji.

Više o projektu naklade knjige pogledajte OVDJE.

Siniša Golub (1976.) član je Fotokluba Čakovec, putopisac i publicist, a ovom knjigom otvaramo novu biblioteku. Srdačno dobrodošli u Mursko Središće!

About Siniša Golub

Fotografijom se bavim od 1994. godine, paralelno i zaštitom prirode, što sam magistrirao 2015. (Management of protected areas). Fotografiram zaštićena područja na putovanjima i u rodnom zavičaju. Strast mi je otkrivati stare fotografije koje otkrivaju izgled negdašnjih krajolika i otvaraju drukčije vidike na isti prostor.