Izložba fotografija Petra Sabola, AQUATIKA, Karlovac

U petak, 15. rujna 2017. u Javnoj ustanovi AQUATIKA – Slatkovodni akvarij Karlovac (Ulica Branka Čavlovića Čavleka 1a, 47000 Karlovac), otvorit će se izložba fotografija Petra Sabola.

Program počinje u 18 sati s predavanjem o makrofotografiji uz promociju knjige “Kreativna makrofotografija” autorskoga dvojca Petra Sabola i Davora Žerjava. U 19 sati bit će otvorenje izložbe fotografija o kojoj možete više pročitati u deplijanu izložbe. Ulaz je slobodan.

Izložba će ostati u postavu akvarija sve do 15. lipnja 2018. i može se razgledati u sklopu posjete tom najvećem akvariju u široj regiji.

Organizatori izložbe su JU AQUATIKA i Fotoklub Čakovec.

Svi ste srdačno pozvani!