Najavljujemo radionice Osnova digitalne fotografije!

Najavljujemo proljetne radionice ODFa!
Od ove godine u dva termina po četiri sata, u subotu 4. te 11. ožujka od 15 do 19 h. Cijena radionice je 300,00 kn, održava se u prostorijama TICMa u Čakovcu, Bana Josipa Jelačića 22b. Više o radionici saznajte ovdje, a prijavite se ovdje. Za sve dodatne informacije pišite na info(pri)fotoklub-cakovec.hr (zamijenite (pri) sa @).

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.