Članovi FKČK izlažu u Sloveniji

naslovnicaJučer je otvorena izložba “Fotografije četiriju država” u Gradu na Goričkem u Sloveniji. Izložba okuplja članove fotografskih klubova iz Austrije (Ve-art forum), Slovenije (Lendava), Mađarske (Nagykanizsa) i Hrvatske (Čakovec) i nastala je kao plod višegodišnje suradnje, susreta i zajedničkih radionica. Na izložbi sudjeluje 46 autora sa 68 fotografija a može ju se pogledati do 30. studenog ove godine.

.

Nekoliko fotografija s otvorenja:

_mg_0910 _mg_0914 _mg_0916 _mg_0922 _mg_0930 _mg_0931

U nastavku možete pogledati fotografije kojima na izložbi sudjeluju članovi Fotokluba Čakovec.

.

About Davorin Mance

Zaljubljenik u pejzažnu fotografiju i predavač na radionicama Osnove digitalne fotografije , Pejzažne fotografije i Photoshop radionici. Član je Fotokluba Čakovec od 2009. a 2015. izabran je na fukciju predsjednika FKČK. Do sada je jednom izlagao samostalno i nekoliko puta na zajedničkim izložbama članova Fotokluba Čakovec. Dio je uredništva svih do sada, pod okriljem fotokluba izdanih knjiga.