FotoMaČak – Poziv na prijave

Logo_post-horizontal

Otvorene su prijave za 1. fotografski maraton Čakovec – FotoMaČak 2016. u organizaciji Fotokluba Čakovec i Udruge Fotomotiva.

FotoMaČak je zabavno fotografsko natjecanje otvoreno svim fotografima amaterima, entuzijastima i profesionalcima. Cilj natjecanja je ostvariti što bolji plasman fotografirajući zadane teme krećući se kroz grad Čakovec i okolicu.

Pridružite se zabavnoj fotografskoj avanturi 17.9.2016. u centru Čakovca.

Zabavite se fotografirajući, podružite se s kolegama fotografima i osvojite vrijedne nagrade.

Za prijavu i više detalja, posjetite stranicu Fotomačka!

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.