Petar Sabol izlaže u Sloveniji

U petak, 22. travnja 2016. Petar Sabol predstavio se slovenskoj publici izložbom “Vodomar” u gradu Negova u nedavno otvorenoj međunarodnoj galeriji FIAP-a. Izložba je postavljena do 15. kolovoza 2016. i može se razgledati svaki radni dan od 10  do 17 sati. Predgovor izložbi napisao je Davor Žerjav i možete ga pročitati OVDJE.

Osim Sabola u istoj galeriji izlaže još troje uglednih autora: Zora Plešnar (retrospektiva), Štefi P. Borko (“Sinergije”) i Laszlo Juhasz (“Refleksije”). Četiri izložbe otvorio je Ivo Borko, predsjednik Fotosaveza Slovenije i inicijator otvaranja FIAP-ovog centra u Sloveniji.

IMG_8610 IMG_8655 IMG_8660 IMG_8676 IMG_8692