Naučite nešto o portretiranju uz Fotoklub Čakovec – prijave za radionice počele!

OVDJE se možete prijaviti na radionice fotografskog portreta. Radionice se održavaju subotama u tri termina po tri sata: 23. 4., 30. 4. i 7. 5. – točno vrijeme održavanja prilagodit ćemo potrebama i željama polaznika.

Ako želite naučiti nešto o fotografiji iz našega iskustva, rado ćemo s Vama podijeliti sve što znamo. Kombiniramo teoriju i praksu, svoj rad baziramo na znanju, iskustvu i snalažljivosti u improviziranju, a ne na skupoj fotografskoj opremi. Za radionicu NE trebate vrhunski profesionalni fotoaparat i veliko predznanje, samo volju i otvoren um. Voditelji radionice su Davor Žerjav i Siniša Ludaš.

IMGP2518_cb