Davorin Mance s izložbom “Drava” u knjižnici

U petak, 22. travnja u sklopu manifestacije Noć knjige u Knjižnici “Nikola Zrinski” u Čakovcu otvorena je izložba fotografskih pejzaža Davorina Mancea. O izložbi je kroz prizmu poezije i lirskoga izraza u tekstu i na fotografskoj slici govorila ravnateljica knjižnice, gđa Ljiljana Križan, sam autor izložbe i njegov “drug po oružju” Filip Lučin s posebnim osvrtom na samoću u kojoj uživaju pejzažni fotografi kada stvaraju u onim kratkim dnevnim razdobljima u kojima im najviše odgovara svjetlo. Izložba se može pogledati u narednih mjesec dana.

web (1)

plakat web (2) web (3)