“10 sekundi” skupna godišnja izložba članova Fotokluba Čakovec!

IZLOZBA_10_SEKUNDI_pozivnica_720

Najavljujemo našu redovnu godišnju skupnu izložbu, ove godine s temom “10 sekundi”. Na izložbi se predstavlja 16 autora s ukupno 32 fotografije. Izbornica gđa. Neda Rački, EFIAP/g, u svome osvrtu među ostalim napisala je “Ali deset sekundi u fotografiji znači nešto drugo. Ekspozicija od deset sekundi naoko će usporiti vrijeme, pratit će njegovu prolaznost, osvjetlit će tamnu stranu, naglasiti neke druge dimenzije, otvoriti neka metaforička vrata i uvući gledatelja u drugi svijet.”

Izložba je realizirana uz financijsku podršku Grada Čakovca.

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.