Fotoklub Čakovec na Fotooku!

fotookoPozivamo vas da ove subote posjetite Svetu Nedelju, u kojoj se održava Fotooko 2015, na kojem će Fotoklub Čakovec sudjelovati sa predavanjem o pejzažnoj fotografiji te će postaviti Cameru obscuru “Giganticu”. Predavanje će održati Davorin Mance i Filip Lučin, a obscura će biti postavljena od početka događaja pa dok se ne smrači. Vidimo se!

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.