Najavljujemo radionicu pejzažne fotografije na Kalniku!

Pogled u dolinu

Za subotu, 11. travnja najavljujemo radionicu pejzažne fotografije na Kalniku. Radi se o poludnevnoj radionici, od podneva do zalaska sunca. Požurite s prijavama, ima još samo nekoliko slobodnih mjesta! Više detalja i prijavnicu pronađite ovdje: Radionica Kalnik.

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.