Otvorena izložba “Fotografije četiriju država”

U subotu, 25.10. otvorena je u općini Grad u susjednoj Sloveniji izložba fotografija u kojoj su sudjelovali autori iz četiri zemlje: Austrije, Mađarske, Slovenije i naravno iz Hrvatske koju je zastupao Fotoklub Čakovec. Od ukupno 73 fotografije i 50 autora, naš klub sudjelovao je sa 20 fotografija isto toliko autora. Izložba je postavljena u suradnji s Krajinskim parkom Goričko a biti će otvorena do 1. ožujka 2015. Pozivamo Vas da posjetite izložbu jer osim dobrih fotografija moći ćete pogledate i zanimljiv dvorac i lijep Gorički kraj, udaljen 70ak km od Čakovca. Domaćinima iz Foto-video kluba Lendava zahvaljujemo na dobroj dosadašnjoj suradnji te se veselimo novim zajedničkim projektima koji su zasigurno pred nama.

Fotografije:Davorin Mance.

_MG_2664
_MG_2661

_MG_2648

Comments

comments


About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.