Završila “Ljetna škola fotografije” za djecu od 10 do 18 godina

DSCF3715_webUpravo je završila “Ljetna škola fotografije” za djecu od 10 do 18 godina starosti  u organizaciji Fotokluba Čakovec. Škola je održana pod vodstvom Davora Žerjava i Davorina Mancea u prostorima Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje u Čakovcu i to u trajanju od pet dana (od 1. do 5. rujna). Radionice je pohađalo ukupno dvadeset i četvero djece.

Polaznici su se u školi upoznali s osnovama fotografije u tehničkom i umjetničkom aspektu. Kroz interakciju i druženje s voditeljima i ostalim polaznicima izgrađivali su samopouzdanje te stekli osnovno iskustvo u ophođenju s ljudima kroz fotografiranje portreta i s prirodom fotografirajući pejzaže. Osim portreta i pejzaža fotografirali su se i predmeti, arhitektura i pokret.
Projekt podupire i sufinancira Međimurska županija.

DSCF3829_web

DSCF3720_web