Fotka mjeseca – veljača

“Fotka mjeseca” je interno natjecanje članova Fotokluba Čakovec u odabiru najbolje fotografije za protekli mjesec. Koncept natjecanja je organiziran po ideji i modelu naših kolega i prijatelja iz Fotokluba Nagikaniza s kojima odlično surađujemo već nekoliko godina. Svaki član kluba može prijaviti jednu fotografiju za natjecanje, a odabire se šest najboljih fotografija.

Odabir najboljih šest odradili su prijatelji iz Fotokluba Nagykanizsa. Köszönöm Kanizsa Foto Klub!

A odabrane su:

Petar Sabol
Petar “Sharpeye” Sabol

Davorin Mance

Lucija Trupković

Davor Dolenčić

Patar 'Grozni' Kovač
Patar ‘Grozni’ Kovač
Marko Gotal

Sve prijavljene fotografije možete vidjeti ovdje.

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.