Najavljujemo radionicu “Analogne fotografije”!

logo_fotoradioniceUz radionice osnova digitalne fotografije započinju i radionice analogne fotografije! Zanima li vas fotografiranje na crno bijeli fim, vlastoručno razvijanje filmova i fotografija, ovo je radionica za vas! Prvi termin je u subotu 1.3.2014. u 16h, u zgradi Tehnološko inovacijskog centra u Čakovcu, Bana Josipa Jelačića 22b.
Više detalja i prijavnicu pronađite ovdje.

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.