Rezultati “Božićnog fotografskog natječaja” 2013.

Na Božićni fotografski natječaj Fotokluba Čakovec ukupno je prijavljeno 56 autora s područja Republike Hrvatske. Žiri u sastavu Davor Dolenčić, Davorin Mance, Filip Lučin, Petar “Grozni” Kovač i Davor Žerjav odabrao je deset najboljih fotografskih uradaka i predstavlja ih bez rangiranja. Među tih deset radova predstavljamo i pobjednički rad Valentine Bunić: “Monster”. Fotografkinja Valentina Bunić osvojila je vrijednu nagradu, knjigu “Promišljati fotografski” koja će joj ovih dana poštom stići na adresu. Svim sudionicima natječaja zahvaljujemo na sudjelovanju i želimo im još mnogo fotografskog promišljanja i kreativnosti u novoj 2014. godini. Fotoklub Čakovec nudi svim sudionicima natječaja priliku da knjigu umjesto po 150 kuna kupe po cijeni od 120 kuna + 15 kn poštarine. Knjigu naručite ovdje. Pri naručivanju napomenite da ste bili sudionik natječaja.

valentina bunic_monster
Pobjednička fotografija – Valentina Bunić: Monster