Fotoklub na Danu kreativnih tehnologija

_MG_6620

Davorin Mance, dopredsjednik Fotokluba Čakovec, održao je predavanje-radionicu “Vaš proizvod/usluga u najboljem svjetlu” na 2. po redu Danu kreativnih tehnologija u organizaciji Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje. Mance je govorio o tome zašto je kvalitetna fotografija proizvoda ili usluge važna i na koji se način može izraditi. Sudionici su upoznali praktične načine izrade, obrade i pripreme fotografija za tisak ili objavu na internetu. Radionica je bila namijenjena svima koji sami žele kvalitetnom fotografijom prezentirati svoje proizvode ili usluge, bez potrebe angažiranja stručnjaka. Ovo je već drugo sudjelovanje Fotokluba na Danu kreativnih tehnologija (prošle je godine radionicu održao Davor Žerjav).