Fotoklub Čakovec na 12. međunarodnom fotosajmu u Zagrebu

252748_10150925456196523_186268011_a Članovi Fotokluba Čakovec još su se jednom uspješno predstavili na Međunarodnom fotosajmu u Zagrebu. Davor Žerjav održao je zanimljivo predavanje o Malom kućnom stolnom studiju (niski budžet i samogradnja) koje je pobudilo veliko zanimanje publike. Na štandu Fotokluba nudila se knjiga “Promišljati fotografski” koja se po sniženoj sajamskoj cijeni može nabaviti do kraja mjeseca ožujka ovdje. Osim knjige, u ponudi su i edukativni plakati za učionice koji prate sadržaj knjige. Na štandu je predstavljen i cijeli niz radionica koje klub redovito organizira. Galeriju fotografija sa sajma možete pregledati na našem facebook profilu.

_IGP7599

Foto: Siniša Ludaš – Pixino