Naše najbolje fotografije u 2012. godini

Čakovec, 28. prosinac. 2012.

Jučer 27. 12. skromnom proslavom u krugu članova obilježili smo peti rođendan našeg kluba. Uz proslavu, i ove godine uživali smo uz odabir najboljih fotografija naših članova nastalih u protekloj godini. Koncept je jednostavan, svaki autor odabere 10 svojih najdražih, najboljih, najnagrađivanijih ili već nekakvih drugih naj fotografija koje onda predstavi ostalim članovima. Od tih deset onda odabere jednu. Ta jedna od svakog autora je ona koju ćete vidjeti u ovom članku. Ove godine 14 članova odlučilo je prikazati svojih 10 najboljih tako da je pred vama 14 fotografija, poredanih abecednim redom prezimena autora. Vjerujemo da ćete uživati u ovoj zanimljivoj seriji!

Davor Dolenčić - Šumska
Davor Dolenčić – Šumska
Martina Gyöfi - Sa Srđa
Martina Gyöfi – Sa Srđa
Dalibor Horvat - Gljuhon
Dalibor Horvat – Gljuhon
Filip Lučin - Mrežnička
Filip Lučin – Mrežnička
Siniša Ludaš - Mura's lullaby
Siniša Ludaš – Mura’s lullaby
Davorin Mance - NLO
Davorin Mance – NLO
Darko Mareš - Zalazak
Darko Mareš – Zalazak
Irena Nikolaus-Jug - Adam
Irena Nikolaus-Jug – Adam
Željko Ovčar - Motörhead
Željko Ovčar – Motörhead
Jurica Petrović - Nina
Jurica Petrović – Nina
Vjeran Petrović - Psiho
Vjeran Petrović – Psiho
Petar Sabol - Desert magic
Petar Sabol – Desert magic
Tomislav Vidaček - Zaokružena
Tomislav Vidaček – Zaokružena
Davor Žerjav - Marin
Davor Žerjav – Marin

Comments

comments


About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.

One comment:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.