Najavljujemo Photoshop radionicu

.

Uskoro ( 10.12.2012. ) započinje Photoshop radionica. Namjenjena je fotografima, dizajnerima i ostalima koji žele savladati najpoznatiji alat grafičke industrije. U šest termina upoznajte sučelje i naučite koristiti raznoliku paletu alata koje ovaj program nudi. Želite sami izraditi vizualni identitet svog obrta / tvrtke ili samo napraviti privlačnu naslovnu sliku za facebook, mi ćemo vam pokazati kojim putem krenuti. Nakon završene radionice bit ćete u stanju sami pripremiti fotografiju za obradu, primjeniti razne efekte na njoj, izrezati ju, kombinirati u kolaže, pripremiti za web ili ispis i mnoge druge stvari.

Detaljnije o radionici pročitajte ovdje

Možda se želite odmah prijaviti?

About Davorin Mance

Zaljubljenik u pejzažnu fotografiju i predavač na radionicama Osnove digitalne fotografije , Pejzažne fotografije i Photoshop radionici. Član je Fotokluba Čakovec od 2009. a 2015. izabran je na fukciju predsjednika FKČK. Do sada je jednom izlagao samostalno i nekoliko puta na zajedničkim izložbama članova Fotokluba Čakovec. Dio je uredništva svih do sada, pod okriljem fotokluba izdanih knjiga.