Radionica reklamne fotografije na Danima kreativnih tehnologija

Radionica se sastojala od teoretskog i praktičnog dijela.

Davor Žerjav (član Fotokluba Čakovec) za međimurske je poduzetnike 2. listopada održao dvosatnu radionicu s temom “Reklamna fotografija”. Radionica je organizirana u suradnji s Tehnološko-inovacijskim centrom Međimurje u sklopu Dana kreativnih tehnologija. Iako reklamna fotografija nije pretežita okupacija članova Fotokluba Čakovec, ona jest predmet njihovog interesa jer čini važan segment fotografije općenito. Radionica je popraćena velikim zanimanjem i željom da se proširi i nastavi. Na Youtubu možete pregledati i reportažu o događaju koju je napravila Srce TV.

Osim radionice, Fotoklub se predstavio sa svoje dvije posljednje skupne izložbe koje su prezentirane na interaktivnom touch-screenu pomoću jedne od najsuvremenijih aplikacija za izradu interaktivnih sadržaja VENTUZ u suradnji s tvrtkom Qmini. Prezentaciju je programirao i dizajnirao Tibor Kozjak. U suradnji s TIC-om Fotoklub će u skoro vrijeme opremiti prostore zgrada fotografijama velikih formata kako bi oplemenio poslovne prostore i potaknuo na kreativnost.

Poduzetnicima je prezentirana knjiga “Promišljati fotografski” i rad Fotokluba Čakovec

Na praktičnom dijelu demonstrirane su situacije i problemi s kojima se susreću reklamni fotografi te načini rješavanja problema.

One comment: