Otvorena izložba fotografija članova Fotokluba Čakovec: FKČK MMXII

Čakovec, 29.lipnja. 2012.

Jučer je čakovečkom Centru za kulturu otvorena naša skupna izložba pod naslovom FKČK MMXII. Na otvorenju su govorili gđa. Marina Oskoruš u ime domaćina, g. Vinko Šebrek kao izbornik izložbe i osvjedočeni prijatelj Fotokluba Čakovec te predsjednik kluba, g. Davor Dolenčić. Zahvaljujemo se našim sponzorima, svima onima koji su došli na otvorenje, te pozivamo sve one koji jučer nisu stigli da izložbu svakako pogledaju! Izložba će biti postavljena do 18. kolovoza.

T:Fotoklub Čakovec, F: Petar Sabol.

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.