Još jedan uspjeh na svjetskoj razini!

Čakovec, 16. lipnja. 2012.
Sa velikim zadovoljstvom objavljujemo vijest da su naši članovi Davor Dolenčić (Predsjednik kluba) i Petar “Grozni” Kovač svojim brojnim uspjesima na svjetskim salonima fotografije zaslužili počasno zvanje  Svjetske federacije  fotografske umjetnosti. Radi se o priznanju prve razine “Umjetnik FIAP-a. (A-FIAP) za koji su naši članovi morali sudjelovati i osvajati nagrade i pohvale na brojnim žiriranim salonima fotografije pod patronatom organizacije FIAP. Gospodi Dolenčiću i Kovaču čestitamo od srca i želimo im još više uspjeha u budućnosti!

T:Fotoklub Čakovec

Comments

comments


About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.

One comment:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.