Suradnja FKČK sa Olympus-om!

Čakovec, 21. ožujka 2012.

Sa zadovoljstvom objavljujemo vijest da smo sa Olympus-om uspostavili suradnju koja će nam omogućiti da na predstojećim radionicama “Osnove digitalne fotografije” sa polaznicima radimo na DLSR aparatu E-510, te sa novim “mirorless” sistemom PEN! Olympus-u zahvaljujemo na suradnji i vjerujemo da će ova suradnja donijeti veću vrijednost našim radionicama jer će se polaznici moći direktno upoznati sa tehnologijama koje im možda u ovom trenutku nisu dostupne.

PEN E-PL1
E-510

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.