Svjetski uspjeh našeg člana, Petra Sabola!

Čakovec, 10.2.2012.

Sa zadovoljstvom objavljujemo uspjeh jednog od naših članova  Petra “Sharpeye” Sabola, koji je ovih dana dobio vijest da je njegova fotografija “Natural abstract” ušla među najboljih 10 u kategoriji Priroda i divlje životinje na natjecanju World photography organisation! Odabrana je među ni manje ni više nego 52 323 fotografije! Pobjednici će biti objavljeni 20. ožujka a fotografija će u svakom slučaju biti izložena u galeriji  Somerset House u Londonu. Najboljih 10 pogledajte ovdje.  Petru čestitamo i želimo još više uspjeha!

Comments

comments


About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.