Naše naj u 2011. godini.

Čakovec, 30.12.2011.

Na posljednjem ovogodišnjem sastanku bilo je veselo u našoj maloj prostorijici. Osim malog domjenka s kojim smo zaokružili četvrtu godinu našeg kluba, osim vesele foto-video zabave o kojoj će se još pričati, imali smo i prezentaciju naših najboljih fotografija nastalih u 2011. g. Svaki autor odabrao je 10ak svojih fotografija koje su njemu najdraže i najbolje, pa smo ih svi zajedno pogledali i uživali. Ovdje vam donosimo po jednu fotografiju od svakog autora koji su predstavili svoje fotografije. Vjerujemo da ćete i vi uživati u ovih 15 odličnih fotografija, a već tradicionalno ludu novogodišnju čestitku očekujte sutra. 🙂

Fotografije su poredane bez ikakvog reda, kako se već uredniku prohtjelo. 🙂

Petar Grozni Kovač – Ruf mich an
Jurica Petrović – Marija
Karla Taradi – Sara
Lucija Trupković – Vita
Goran Kovačić – Rea
Davor Dolenčić – Crveni triptih
Davorin Mance – Zir
Darko Mareš – Neću
Petar “Sharpeye” Sabol – Nirvana
Siniša Ludaš – Moonlight mood
Željko Ovčar – Transformacija
Dorian Šipoš – Smeće
Dalibor Horvat – Norca se ruga
Davor Žerjav – Katarina
Filip Lučin – Zir i Velebit

Comments

comments


About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.

One comment:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.