Poziv na promociju knjige “Promišljati fotografski”!

U petak 14. listopada u Dvorani sindikata (Trg Republike 1) će s početkom u 18 sati biti promovirana knjiga “Promišljati fotografski” autora Davora Žerjava. Na promociji će se predstaviti i svi autori-fotografi koji su sudjelovali u izradi knjige: Mario Blažević, Davor Dolenčić, Dalibor Horvat, Petar “Grozni” Kovač, Filip Pučin, Siniša Ludaš, Davorin Mance, Željko Ovčar, Petar Sabol, Nikola Šimunić i Lucija Trupković. Knjiga je prvijenac u projektu Edukativna biblioteka Fotokluba Čakovec. Više informacija o knjizi pogledajte ovdje, ili na Facebook stranici knjige.
Veselimo se Vašoj posjeti!

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.