Završile proljetne radionice FKČK!

Čakovec, 18. travnja. 2011.

Prošle subote završile su šeste po redu radionice “Osnove digitalne fotografije”. Ovog proljeća imali smo vrlo dobar odaziv, unatoč tome što smo krenuli tjedan dana kasnije i u dogovoru sa polaznicima trajali tjedan dana kraće (no s istim fondom sati predavanja), da bi izbjegli radionicu na Veliku subotu. Kao i svaki put, polaznici su se upoznali sa osnovama kadriranja, prošetali smo po Čakovcu da bi ih savjetovali kako fotografirati gradske vedute odnosno, pejzaže za što nam je poslužio čakovečki park. Na završnim radionicama, pričali smo o makro, koncertnoj, podvodnoj, noćnoj fotografiji te smo najveći naglasak dali na fotografiranje portreta. Na kraju smo svim polaznicima podijelili i prigodne diplome. Ukoliko ste propustili ovaj termin radionica, nove će biti na jesen, negdje krajem rujna ili početkom listopada. Vidimo se!
F:Filip Lučin, T: Fotoklub Čakovec.

About Filip Lučin

Fotografijom se aktivno bavim od 2007. g. Pejzažna fotografija mi je strast i zadovoljstvo, a usto volim dijeliti znanje koje stječem na terenu, prateći literaturu i druge fotografe. Član sam fotokluba od samih početaka. Tajnik kluba od 2009. Također sam jedan od predavača na radionicama Osnova digitalne fotografije, te na pejzažnim radionicama. Do sad sam sudjelovao u više skupnih izložaba te sam imao samostalnu izložbu "Četiri godišnja doba" u Gimnaziji Čakovec. Član uredništva u knjigama u izdanju fotokluba.