Super izložba za super početak

fkck_otvorenje_czkEto, još jedna izložba je iza nas, i to jako uspješna! Međimurski vidici naziv je prve autorske izložbe koju su svojim sugrađanima, prijateljima, susjedima i ljubiteljima fotografije priredili članovi Fotokluba Čakovec. Njih deset najaktivnijih predstavilo se sa 44 fotografije u izložbenom prostoru Centra za kulturu Čakovec. Izložbu je otvorio g. Vinko Šebrek koji je i selektirao fotografije za izložbu te napisao uvodni tekst za katalog, a ovim putem mu se iskreno zahvaljujemo na velikoj pomoći i podršci. Isto tako zahvaljujemo se svima koji su nam pomogli na bilo kakav način, a posebeno našim sponzorima: tiskara Letis, Fotofan.hr i medijskom pokrovitelju portalu Fotografija.hr Izložba je otvorena do 09. veljače 2010.